Волейболисти на Добруджа 07 се включиха в занимания на ученици в ПГАС

19.01.2023 г. 16:08:01 ч.
/
Част от волейболистите на Добруджа 07, заедно с президента на клуба Тодорин Ненчев, посетиха Професионална гимназия по аграрно стопанство. Капитанът на отбора - Светослав Арнаудов, както и Златко Кьосев, Леон Тончев и Николай Иванов, се включиха в извънкласните занимания по НП „Заедно в изкуствата и в спорта“. Те демонстрираха и споделиха с учениците някои от тънкостите на волейболната игра. Интерес за нашите ученици се оказаха различните техники във волейбола, които предизвикаха различни въпроси отправени към гостите.
В края на заниманието всички участници си направиха обща снимка, а Добруджа 07 поканиха нашите ученици да посетят домакинския мач срещу ЦСКА (София) на 28 януари.