Начало >Добруджа >Общество

Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация

02.03.2023 г. 17:19:29 ч.
/
Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация
Ученици и учители от професионална гимназия по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ в Добрич днес посетиха Областна администрация и поднесоха поздрави по случай националния празник на Р България – Трети март. Те бяха приети от заместник областния управител Атанас Дучев. Възпитаници на гимназията връчиха банер, изработен от ученици на гимназията по повод празника.
Заместник областният управител поздрави учениците и техните преподаватели и пожела да са здрави и да се множат успехите им.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика