Начало >Добруджа >Общество

Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация

02.03.2023 г. 17:19:29 ч.
/
Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация
Ученици и учители от професионална гимназия по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ в Добрич днес посетиха Областна администрация и поднесоха поздрави по случай националния празник на Р България – Трети март. Те бяха приети от заместник областния управител Атанас Дучев. Възпитаници на гимназията връчиха банер, изработен от ученици на гимназията по повод празника.
Заместник областният управител поздрави учениците и техните преподаватели и пожела да са здрави и да се множат успехите им.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни



Яндекс.Метрика