Начало >Добруджа >Общество

Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация

02.03.2023 г. 17:19:29 ч.
/
Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация
Ученици и учители от професионална гимназия по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ в Добрич днес посетиха Областна администрация и поднесоха поздрави по случай националния празник на Р България – Трети март. Те бяха приети от заместник областния управител Атанас Дучев. Възпитаници на гимназията връчиха банер, изработен от ученици на гимназията по повод празника.
Заместник областният управител поздрави учениците и техните преподаватели и пожела да са здрави и да се множат успехите им.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе  на 1 юли в Добрич
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе на 1 юли в Добрич
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците



Яндекс.Метрика