Начало >Добруджа >Общество

Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация

02.03.2023 г. 17:19:29 ч.
/
Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация
Ученици и учители от професионална гимназия по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ в Добрич днес посетиха Областна администрация и поднесоха поздрави по случай националния празник на Р България – Трети март. Те бяха приети от заместник областния управител Атанас Дучев. Възпитаници на гимназията връчиха банер, изработен от ученици на гимназията по повод празника.
Заместник областният управител поздрави учениците и техните преподаватели и пожела да са здрави и да се множат успехите им.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни



Яндекс.Метрика