Начало >Добруджа >Общество

Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация

02.03.2023 г. 17:19:29 ч.
/
Възпитаници на ПГ по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ посетиха Областна администрация
Ученици и учители от професионална гимназия по техника и строителство „М.В. Ломоносов“ в Добрич днес посетиха Областна администрация и поднесоха поздрави по случай националния празник на Р България – Трети март. Те бяха приети от заместник областния управител Атанас Дучев. Възпитаници на гимназията връчиха банер, изработен от ученици на гимназията по повод празника.
Заместник областният управител поздрави учениците и техните преподаватели и пожела да са здрави и да се множат успехите им.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"



Яндекс.Метрика