Начало >Добруджа >Култура

14 художници-педагози излагат творби в Художествената галерия(ВИДЕО)

22.05.2017 г. 14:49:21 ч.
/ ИА Добруджа
14 художници-педагози излагат творби в Художествената галерия(ВИДЕО)
Днес бе открито 23-то издание на  годишната изложба на художниците-педагози. В експозицията са представени 55 творби от 14 автори, предимно живопис, керамика, графика. Техниките, които се преподават на децата, са застъпени и в изложбата, коментира педагогът Здравко Тошев.
По традиция изложбата се открива в навечерието на  24 май - Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост.

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект



Яндекс.Метрика