17 медала спечелиха състезателите на КК "Добруджа“ от международна купа „Дръстър“

07.10.2024 г. 15:39:22 ч.
/
17 медала спечелиха състезателите на КК „Добруджа“ от Международна карате купа "Дръстър". В надпреварата, която се проведе в събота в Силистра, участваха над 130 каратеки от 12 клуба от България и Румъния. Домакин на събитието бе клуб "Шото-Витияз".
Добруджанци взеха участие със 7 състезатели, които успяха да извоюват общо 17 медала, от които 5 златни, 4 сребърни и 8 бронзови, както и 1 отборна купа при девойките до 12г.

Всички състезатели на КК "Добруджа" взеха участие в по 2-3 категории с цел максимален брой изиграни мачове и по-ефективна подготовка за предстоящите международни участия и Националната Купа по карате за деца.
Клубът се представи в състав: Митко Станев, Синан Ремзи, Виктория Бояджиева, Даниел Иванов, Георги Иванов, Елиф Фикрет и Боян Христов.