19 загинали и 45 ранени при нападение в Япония

26.07.2016 г. 09:12:33 ч.
/
19 загинали и 45 ранени при нападение в Япония
Най-малко 19 души са загинали, а 45 други са били ранени при нападение в Япония, предадоха световните информационни агенции.
Въоръжен с нож мъж е нахлул в център за хора с увреждания в Сагамихара, префектура Канагава, който се намира на 30 км от столицата Токио. 
Нападателят е бил арестуван по-късно от полицията, която е била извикана от персонала на дома. 
Той е 20-годишен и вероятно е работил там. 
Заподозряният за нападението е бил хоспитализиран по-рано тази година, след като изразил готовност да избие хора с увреждания, ако правителството одобри, разкриха официални представители.
Близо до града се намира американска военна база. 
Снимка:media.salemwebnetwork.com
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
ЕС на прага на дигиталното евро
ЕС на прага на дигиталното евро
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка



Яндекс.Метрика