Начало >Добруджа >Общество

2 240 кг излезли от употреба електроуреди са събрани в рамките на кампанията в Добрич

28.10.2020 г. 14:19:13 ч.
/
2 240 кг излезли от употреба електроуреди са събрани в рамките на кампанията в Добрич
2 240 кг излязло от употреба електронно и електрическо оборудване е събрано в рамките на проведената на 24 октомври кампания в град Добрич. От Общината благодарят на всички граждани на град Добрич, които са се включили в кампанията за разделно събиране на излязло от употреба електронно и електрическо оборудване.
Благодарим Ви, че направихте кампанията успешна и допринесохте за това повече от излязлото от употреба оборудване, да бъде събрано и третирано по начин, щадящ околната среда. От Общината уверяват, че засиленият интерес от страна на гражданите, е мотив за увеличаване на броя на провежданите кампании.

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика