3 медала за състезателите на "Десант" от Държавното първенство по кикбокс стил К1

19.05.2025 г. 17:34:37 ч.
/
3 медала за състезателите на "Десант" от Държавното първенство по кикбокс стил К1
Състезатели на клуб по кикбокс  „Десант“ участваха на две престижни състезания през уикенда.

В гр. Севлиево се проведе Държавното първенство по кикбокс стил К1, като добричките бойци спечелиха три медала. Участие взеха Ники Илиев, Дани Илиев, Петър Николов и Батухан Бектеш. За съжаление Ники отпадна още на четвъртфинал, Петър и Дани достигнаха до полуфиналите, но загубиха и останаха трети в категориите си. Батухан Бектеш стартира от полуфинал, който спечели убедително, а на финала победи с нокаут и така стана държавен шампион, като отвя конкуренцията.

В италианската столица Рим, братя Петър и Стелиян Малджиеви дебютираха на европейско първенство по Бразилско Джуджицу, но за съжаление не успяха да постигнат победи. Те се представих мъжки на този силен форум и са още по-амбицирани да стават все по-добри, и да достигнат конкуренцията в Европа.
Председателят и треньор в клуба Драгомир Йорданов изказа своята благодарност за подкрепата на „Савимекс“ и АБЦ Маркет.



Коментирайте
Подобни новини
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла



Яндекс.Метрика