Американци откраднаха сперма на бик за $50 000

28.01.2016 г. 12:41:25 ч.
/
Американци откраднаха сперма на бик за $50 000
Крадци задигнаха от подвижна лаборатория в град Търлок, щата Калифорния, сперма на бик на стойност 50 хиляди долара. Апашите свили ценната течност от каросерия на камион. 
Генетичният материал бил взет от едни от най-изтъкнатите представители на добичетата, наградени с много призове.

Фермерите събирали пробите от високо ценената семенна течност по два или три пъти в седмицата. След това генетичният материал бил изпращан към другите селски стопанства, за да може кравите да бъдат оплождани чрез изкуствено осеменяване.

Според ветеринари крадците изобщо не са разбрали какво точно са отнесли със себе си, тъй като те източили бензина на камиона и на тръгване решили да приберат и други предмети, за да не останат с празни ръце.
Снимка:novinar.bg
Източник:novinar.bg

Коментирайте
Подобни новини
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Два влака се сблъскаха северно от Лондон
Два влака се сблъскаха северно от Лондон



Яндекс.Метрика