АПИ представя новите винетки

02.12.2014 г. 10:13:00 ч.
/ ИА Добруджа
АПИ представя новите винетки
Винетните стикери за новата година ще бъдат представени днес в Агенция "Пътна инфраструктура". Предстои да се разбере дали ще се запазят цените на винетките на нивото от 2014 година. Досега плащахме 67 лева за годишна винетка, за месечна – 25 лева, а за седмична – 10 лева. Срокът за ползване на сегашните винетки изтича в края на януари. Бяха въведени и допълнителни защити, които да намалят възможността за фалшификация. Идеята е стикерите да отпаднат с въвеждането на електронни винетки. По думите на регионалния министър Лиляна Павлова, това няма да се случи поне до 2018 година.


Коментирайте
Подобни новини
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"



Яндекс.Метрика