Арестуваха българи за измами с карти в Сeйшелите

16.03.2016 г. 12:46:12 ч.
/
Арестуваха българи за измами с карти в Сeйшелите
Властите в Сeйшелските острови арестуваха двама българи, които са обвинени за кражба на данни от банкоматни карти, предаде„DNA India“.
Мъжете са депортирани в Индия. Според полицията, двамата твърдели, че са на почивка на Сeйшелите, но в тях била открита камера, на която били записани данните на различни кредитни карти.
Органите на реда подозират, че те са част от международна престъпна група, която се занимава с кражба на данни от платежни устройства.
До задържане и обискиране се стигнало, защото двамата се държали подозрително, се посочва в справката на полицията.
В България също не липсват подобни измамници. Само преди година семейство олекна с хиляди, след като стана поредната жертва на хакерите.
Снимка:timedotcom.files.wordpress.com
Източник:Vesti.bg

Коментирайте
Подобни новини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари



Яндекс.Метрика