Атанасов: Секторът за сигурност е окупиран от хора, назначени в Сараите

09.11.2014 г. 09:20:00 ч.
/ ИА Добруджа
Атанасов: Секторът за сигурност е окупиран от хора, назначени в Сараите
Ако ми гласуват доверие, ще оглавя комисията но вътрешна сигурност в парламента. Офертата за министър на МВР я имаше, но аз по никакъв начин не съм се борел за тази позиция. Моето място е в парламента. Имаме нужда от много законодателни промени. Това каза бившият шеф на НСС Атанас Атанасов по нова тв.
Поставих въпроса как така финансовото разузнаване не знаело за КТБ. На средно експертно ниво е текла информация. Там е имало данни. Нека да проверим нещата, знам за какво става дума, но искам да видим фактите. Един от големите проблеми е, че сектора за сигурност е окупиран от хора, което са поставени от сараите. Те трябва да си отидат и би било добре да си тръгнат предварително. И МВР и в службите основният им състав е почтен и трудът на хората беше употребен за задкулисие. Никога не съм се притеснявал за битките. Имаме инструментариума да постигнем резултати и никога не съм се притеснявал.

Източник:frognews.bg

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика