Начало >Добруджа >Криминални

Баба хвърли от терасата 10 бона и злато на телефонните измамници

08.01.2016 г. 11:06:06 ч.
/
Баба хвърли от терасата 10 бона и злато на телефонните измамници
10 000 лева и златни накити е дала възрастна жена от Добрич на телефонните измамници. Вчера 72-годишната жена се тъжи на тел. 112, че около 10.00 часа, на домашния й телефон, първоначално се обадила непозната жена, представяща се за дъщеря й, като веднага след това е позвънил и мъж, представил се за старшина Тодоров от полицията, който я въвел в заблуждение, че трябва да предаде сумата от 10 000 лева, необходими за залавяне на телефонна измамничка. Около 12.30 часа тъжителката хвърля  сумата от 10 000 лева, заедно със златни накити от балкона, като не може да посочи лицето, което ги е взело. По случая е образувано досъдебно производство.
Снимка:img.bg.sof.cmestatic.com
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика