БАСКЕТБОЛ: Юношите до 18 г. на „Ънстопабъл“ си осигуриха място в Елитната група

07.10.2024 г. 23:18:29 ч.
/
Отборът на юношите до 18 г. на баскетболен клуб „Ънстопабъл“ си осигуриха място в първенството на Елитната група за сезон 2024-2025.

Добричкият тим спечели вчера баража срещу „Берое“ с 56:46 в мач за определяне на последния участник в Елитната група – Изток.
Останалите отбори, които ще играят в групата са „Шумен“, „Тунджа“ Ямбол, „Спартак“ Плевен и „Делфин“ Бургас.

В първия мач от групата добричкият тим ще гостува в Бургас на „Делфин“. Мачът е на 13 октомври от 13.00 часа.

снимка: БК Ънстопабъл