БАСКЕТБОЛ: „Ънстопабъл“ победи „Черно море“ във Варна

24.03.2024 г. 20:06:58 ч.
/
В мач от зона Изток на мъжката А група „Ънстопабъл“ победи „Черно море“ във Варна със 75:72. Срещата бе много оспорвана и премина през 11 смени на водача в резултата и още толкова изравнявания. Гостите от Добрич стигнаха до победата със силни финални минути и с 11 поредни точки в края на мача, когато, след като изоставаха с 6 точки, поведоха със 72:67.

Най-резултатни за добричлии бяха капитанът Петър Демирев и юношеският национал Георги Арнаудов с по 17 точки. Кирил Кирилов отбеляза 12, Пламен Русков – 9, Мартин Коларов – 8, Кирил Кънев – 6, Калоян Георгиев – 5 и Валери Вълчев – 1.

С тази победа „Ънстопабъл“ се изкачи една позиция по-напред в класирането до четвъртото място с 4 победи и 9 загуби. До края на редовния сезон жълто-черните имат още два мача, като единият от тях е предвидено да се играе в Добрич.
Снимка:Bulgarian Basketball League