Бебе на осем месеца бе намерено чрез Фейсбук след хаоса в Ница

16.07.2016 г. 10:01:52 ч.
/
Бебе на осем месеца бе намерено чрез Фейсбук след хаоса в Ница
Бебе на осем месеца, което е било загубено от родителите си по време на ужаса и хаоса, настъпили на крайбрежния булевард в Ница при нападението в четвъртък вечерта, е било открито по-късно чрез апел за помощ във Фейсбук.

Постингът е бил написан от Тиава Бенер, която не е майка на бебето. Именно нейното послание обаче е бил споделено стотици пъти в социалната мрежа, което е довело до намирането на детето. Тя е написала, че бебе в синя количка е изгубено, докато стотиците хора на булеварда се опитвали панически да избягат от вилнеещия тежкотоварен камион.

"Намерено е! Благодаря на Фейсбук и на всички от вас, които помогнаха", написа Бенер няколко часа по-късно.
Снимка:www.atlas-s.com
Източник:mediapool.bg

Коментирайте
Подобни новини
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия
Цените на петрола продължават да се понижават
Цените на петрола продължават да се понижават
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
ЕС на прага на дигиталното евро
ЕС на прага на дигиталното евро



Яндекс.Метрика