Начало >Добруджа >Общество

Безплатно кино в парка на 31 юли

29.07.2025 г. 13:26:50 ч.
/
Безплатно кино в парка на 31 юли
Община Добрич и Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни (МКБППМН) канят жителите и гостите на Добрич на кино в парка. Събитието е под надслов „Заедно срещу агресията – кино в парка“. Инициативата е посветена на превенцията на агресивното поведение сред децата и младежите. Филмите ще бъдат прожектирани на 31 юли от 18:30 ч. в парк „Свети Георги“, на поляната до чешмата в близост до фото къта. 

Прожекциите ще се състоят на поляната до чешмата, в близост до фото къта в парка. Към присъстващите е отправена препоръка да си носят одеяло или постелка за сядане.

В програмата са включени два филма - „Уилоу и вълшебната гора“ – филм с фокус върху темите за приятелството и доброто, както и „До последен дъх“ – продукция, представяща лични избори и тяхното значение.

Коментирайте
Подобни новини
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.



Яндекс.Метрика