Начало >Добруджа >Култура

БКО-Добрич закрива сезон 2016/2017 с танго - концерт

20.06.2017 г. 15:28:03 ч.
/
БКО-Добрич закрива сезон 2016/2017 с танго - концерт
 
С танго-концерт Български камерен оркестър - Добрич закрива тази вечер творчески сезон 2016/2017. Избрали сме най-известните танго произведения, споделя диригентът Алексей Измирлиев. В програмата са включени творби на Исак Албенис, Астор Пиацола, Карлос Гардел, Хорасио Салган и други.” Изпращаме един спокоен сезон. На два от концертите ни, залата не успя да събере всички желаещи да ни слушат”, коментира за радио „Добруджа” маестро Измирлиев. В средата на юли оркестърът заминава на едномесечно турне в Германия.
Концерт ще се проведе в зала „Добрич”, а началният му час е 19:00. 
Снимка:www.gnezdoto.net

Коментирайте
Подобни новини
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект



Яндекс.Метрика