Бойко Борисов: "Всички трябва да работим за среща НАТО - Русия"

14.03.2019 г. 15:39:32 ч.
/
Бойко Борисов: "Всички трябва да работим за среща НАТО - Русия"
Аз съм убеден, че всички трябва да работим за среща НАТО - Русия, написа днес премиерът Бойко Борисов в профила си във Фейсбук.
По-възрастните от нас помнят чудовищната надпревара във въоръжаването, в ядрените оръжия преди години, пише той. В момента България няма нито един конфликт с друга държава. С всеки един от нашите съседи имаме прекрасни взаимоотношения и те са именно на това позовани - добросъседство, взаимна изгода, уважение, религиозни, културни и всякакви ценности, пише Борисов.
Премиерът Бойко Борисов е на работно посещение в Азербайджан, където участва с Седмия глобален бакински форум.
Снимка:frognews.bg
Източник:БТА

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика