Начало >Добруджа >Регионални

Братя Павлови, които изляха бетона на Яйлата, започнаха сами да го премахват

20.10.2015 г. 12:10:08 ч.
/
Братя Павлови, които изляха бетона на Яйлата, започнаха сами да го премахват
Братята Павлови, които преди години изляха бетона на Яйлата край Камен бряг, са започнали сами да го премахват за тяхна сметка.
Двамата бизнесмени от Генерал Тошево са се ангажирали и с извозването на отпадъците, които ще останат в труднодостъпната местност след срутването на строежа.
В събота фирмата "Екострой" - Добрич, наета от ДНСК започна събарянето на бетонната постройка в местността Малката Яйла, която попада в границите на уникалния Архитектурен резерват.
Днес обаче двамата братя са заявили, че сами ще бутнат незаконната постройка със своя строителна фирма и вече са докарали багер на мястото.
Снимка:i2.offnews.bg
Източник:БФ Волейбол

Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика