БСП и ДПС внесоха вота на недоверие за здравеопазването

11.02.2016 г. 13:05:59 ч.
/
БСП и ДПС внесоха вота на недоверие за здравеопазването
Депутатите от БСП и ДПС внесоха вота на  недоверие срещу правителството заради политиката в здравеопазването. През последните седмици здравният министър Петър Москов многократно заяви, че вотът не го притеснява и дори пожела успех на двете партии с писането на мотивите към него. 
Това е първият вот на недоверие към новото правителство на премиера Бойко Борисов.
Снимка:i2.offnews.bg
Източник:OFFNEWS

Коментирайте
Подобни новини
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"
Делян Добрев напуска парламента. Отново
Делян Добрев напуска парламента. Отново



Яндекс.Метрика