Начало >Добруджа >Регионални

Бус уби жена на пешеходна пътека в Генерал Тошево

21.10.2015 г. 15:02:38 ч.
/
Бус уби жена на пешеходна пътека в Генерал Тошево
Бус е блъснал жена на пешеходна пътека в Генерал Тошево, научи радио „Добруджа”. Инцидентът е станал около 6.30 часа тази сутрин на кръстовището между главната улица „Димитър Благоев” и ул. „Петко Д. Петков”. На място е установено, че водач на товарен автомобил „Ивеко” с варненска регистрация предприемайки маневра изпреварване на автобус „Пежо” с добричка регистрация не пропуска и удря преминаващата по пешеходна пътека пешеходка С.К. (54 г.) от град Генерал Тошево. Пострадалата е транспортирана в МБАЛ Добрич с диагноза тежка белодробна травма, в следствие на което по-късно почива. Водачът на товарния автомобил П.Й. (32 г.) от град Варна е изпробван за употреба на алкохол, като цифровата индикация е с отрицателен резултат. Взети са кръвни проби за изследване по надлежния ред. По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ МВР Генерал Тошево.
 

Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика