Начало >Добруджа >Общество

Част от Добрич и няколко села ще са без вода днес заради липса на ток на извод „Керамзит”

25.02.2020 г. 08:35:45 ч.
/
Част от Добрич и няколко села ще са без вода  днес заради липса на ток на извод „Керамзит”
Част от град Добрич и няколко села ще бъдат с нарушено водоподаване днес заради планирани дейности на извод „Керамзит” от Електроразпределение Север АД. По тази причина от 8.00ч. до 17.00ч. няма да бъдат захранвани ПС Алмалии, ПС Батово, ПС Прилеп, ПС Пети километър. Без вода ще останат ЖК „Добротица”, в района на Лозята и Погребите в Добрич, както и селата Плачидол, Бранище, Стефаново, Славеево, Одърци, Пчелино,  Соколник,  Стожер и  Дебрене.
От ВиК Добрич ще отстраняват авария на ул. „Калиакра”
Останалите места с аварии в областта:
- Район Добричка: с. Гешаново, с. Владимирово, с. Пчелино
- Район Балчик: с. Змеево
- Район Каварна: с. Видно
- Район Шабла: с. Тюленово
- Район Крушари: с. Коритен

Коментирайте
Подобни новини
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни



Яндекс.Метрика