Начало >Добруджа >Криминални

Четирима отвлякоха и пребиха млад мъж от Генерал Тошево

30.08.2017 г. 12:28:58 ч.
/
Четирима отвлякоха и пребиха млад мъж от Генерал Тошево
Четирима души са отвлекли 22-годишен мъж от Генерал Тошево, след което са му нанесли побой в покрайнините на града. Младият мъж се жалва в полицията вчера сутринта.  По данни на тъжителя, около 23:00 часа на 28 август, неизвестни извършители са го качили в багажното отделение на лек автомобил, отвели са го в покрайнините на град Генерал Тошево и са му нанесли побой. От проведените незабавни ОИМ и ПСД от полицейските служители са установени извършителите на деянието. С полицейска мярка за 24 часа са задържани криминално проявените и осъждани З.П. (42 г.), Д.Р. (38 г.) и С.Й. (38 г.) и тримата от град Генерал  Тошево и Н.Н. (35 г.) от с. Кардам, също криминално проявен. Установено е и МПС, използвано за извършване на деянието. Материалите са докладвани на Окръжна прокуратура Добрич. Работата по установяване и документиране на цялостната престъпна дейност на извършителите продължава.
Снимка:blagoevgrad-news.com

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика