Четвърти медал за състезател на клуб "Хищник" от европейското по канадска борба

Камелия Добрева спечели втори бронзов медал от шампионата в Братислава
09.05.2024 г. 16:57:25 ч.
/
Още един медал от европейското първенство по канадска борба, спечели състезател на добрички клуб „Хищник“. Това е Камелия Добрева, която днес спечели втори бронзов медал на дясна ръка, при жени със зрителни увреждания, до 70 кг. Вчера тя остана трета, в същата категория - на лява ръка.
Два златни медала при ветераните спечели другият представител на клуб „Хищник“ – Ивелин Милев. Утре и в събота му предстоят участия на лява и дясна ръка и при мъжете.