Начало >Добруджа >Общество

Член на клуба по журналистика на МГ „Добруджа“ - трети на областния кръг на Олимпиадата по БЕЛ

17.03.2026 г. 14:16:29 ч.
/
Член на клуба по журналистика на МГ „Добруджа“ - трети на областния кръг на Олимпиадата по БЕЛ
Станимир Маринов, който е част от клуба по журналистика на Медийна група „Добруджа“, се класира на трето място на областния кръг на Олимпиадата по Български език и литература.

Станимир е ученик в XI клас във ФСГ „Васил Левски“ – Добрич. Негов преподавател по БЕЛ е Славена Христова.
Като част от клуба по журналистика към Медийна група „Добруджа“, той активно участва в обработката на анкети за рубриката „Гласът на младите“ в предаването „ТийнЧас“.

Освен това се занимава и с видеообработка на други младежки предавания, като развива интересите си в сферата на медиите и журналистиката.

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика