Начало >Добруджа >Общество

Д-р Ариф не е починал, от Областния щаб поднасят извинения

15.08.2020 г. 17:54:37 ч.
/
Д-р Ариф не е починал, от Областния щаб поднасят извинения
Ендокринологът д-р Тезгюн Ариф не е починал, както оповести по-рано днес Областният координационен щаб. Той е в тежко състояние в клиника в Турция, но продължава да се бори за живота си. Съпругата му обаче изпаднала в шок, когато по-рано днес близки и приятели на доктора започнали да й звънят, за да изкажат съболезнования.
От Областния координационен щаб поднесоха своите извинения, като обяснението е, че е допусната грешка в комуникацията с чуждестранната клиника.

Ето съобщението, което разпространиха от Щаба:
Поднасяме извинения за неточната информация, допусната в комуникацията с чуждестранната клиника. Във връзка с оповестената по-рано информация за кончина на д-р Ариф, Областния координационен щаб, екипът на Регионална здравна инспекция и Министерство на здравеопазването поднасят своите извинения на близките и семейството му и му пожелават бързо възстановяване.
 
Медийна група „Добруджа” също поднася извинения на семейството, близките и пациентите на д-р Ариф. Оповестената от нас информация се позоваваше на официалното съобщение на ОКЩ.

Коментирайте
Подобни новини
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа



Яндекс.Метрика