Начало >Добруджа >Общество

Децата от „Еко лято“ видяха как се прави сладолед

25.07.2016 г. 09:36:40 ч.
/
Децата от „Еко лято“ видяха как се прави сладолед
Децата от програма „Еко лято” на Младежки център - Добрич бяха на гости във фабриката на сладоледите „Изида”. Миналата седмица те имаха щастието да видят отблизо как се произвежда обичаният от тях сладолед. След проведен инструктаж, им бяха раздадени шапки и халати, за да се спази изискването за безупречна хигиена. Така подготвени, влязоха в производствената зала, където с интерес наблюдаваха поточната линия  и специалното оборудване. От домакините децата получиха не само топло посрещане, но и вкусен, току що произведен сладолед.
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.



Яндекс.Метрика