Дилма Русеф напусна за последен път президентската резиденция в Бразилия

07.09.2016 г. 10:31:00 ч.
/
Дилма Русеф напусна за последен път президентската резиденция в Бразилия
Бившият държавен глава на Бразилия Дилма Русеф напусна президентската резиденция в столицата за последен път, след като беше отстранена от длъжност, предава BBC, цитирана от "Фокус". Русеф беше принудена да напусне властта миналата седмица, след като Сенатът я намери за виновна за манипулиране на бюджета. Самата тя обаче отрече твърденията на обвиненителите й и определи импийчмънта срещу нея като „преврат“.
Снимка:admin.forbes.com.br
Източник:24 часа

Коментирайте
Подобни новини
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Два влака се сблъскаха северно от Лондон
Два влака се сблъскаха северно от Лондон



Яндекс.Метрика