Определиха победителите при по-големите момчета в тениса на маса в Ученическите игри

09.12.2025 г. 21:56:02 ч.
/
Определиха победителите при по-големите момчета в тениса на маса в Ученическите игри
В Спортен комплекс „Русалка“ се проведе втората част от  общинския етап по тенис на маса от Общинските ученически игри 2025/2026 г. Днес премериха сили юношите в двете възрастови групи VIII–X клас и XI–XII клас.

Класиране:
 VIII–X клас, юноши:
1 ФСГ „Васил Левски”
2 ЧПГТП „Райко Цончев”
3 ПГТОЛП – Добрич

XI–XII клас, юноши:
1 ЕГ „Гео Милев”
2 ПМГ „Иван Вазов”
3 ПГТОЛП – Добрич
4 ЧПГТП „Райко Цончев”

Отборите, класирани на първите места, продължават към следващите етапи на Ученическите игри, където ще представят град Добрич.
Събитието се организира и финансирано от Община Добрич в партньорство със Сдружение „Училищен спорт, туризъм и младежки дейности – Добруджа“.



Коментирайте
Подобни новини
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи



Яндекс.Метрика