Начало >Добруджа >Общество

Добричката група AttaXic се готви за концерт и записи в студио (ВИДЕО)

04.09.2017 г. 14:08:13 ч.
/ ИА Добруджа
Добричката група  AttaXic се готви за концерт и записи в студио (ВИДЕО)
Добричката група  AttaXic ще изнесе концерт на 8 септември от 20.00 часа на сцената в Скейт парка в градски парк „Свети Георги”. Участие в концерта ще вземат и групите Cortеge и Neon Mosquito. Музикалната проява е част от програмата на четвъртото издание на фестивала Extreme Connection. В групата влизат Петър  Нейчев – вокал, Рейхан Якубов – китара, Кристиян Кръстев – бас и Николай Станев – барабани.
Момчетата репетират в Младежкия център, но през летните месеци правят това на село, заради липсата на друго място. Те са готови с няколко авторски парчета и скоро им предстои да ги запишат в студио в столицата. Освен това ще се явят на кастинг за новото издание на Голямото рок междучасие, където също се надяват на добро представяне. 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни



Яндекс.Метрика