Добричкият клуб "Хищник" с шест медала от първия ден на Държавното първенство по канадска борба

12.04.2025 г. 21:04:08 ч.
/
Добричкият клуб "Хищник" с шест медала от първия ден на Държавното първенство по канадска борба
Шест медала спечелиха състезателите на добричкия клуб „Хищник“ от първия ден от Държавното първенство по канадска борба, което се провежда в Банско.
Днес се състояха срещите на лява ръка, като "хищниците" спечелиха три златни, два сребърни и едни бронзов медал. 
Даниела Каракашева спечели златен медал при девойките и сребърен при жените (на снимката), Камелия Добрева завоюва златен медал при състезателките с зрителни увреждания, а Мария Милева е със сребърен медал при момчетата до 15 г. Ивелин Милев спечели златен медал при мъже 60 кг., а Искрен Анчев е с бронзов медал при мъжете до 55 кг.
Утре предстоят срещите в отделните категории на дясна ръка.
 

Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика