Начало >Добруджа >Общество

Добричлии: Оставката на правителството е закъсняла(ВИДЕО)

14.11.2016 г. 14:23:39 ч.
/
Добричлии: Оставката на правителството е закъсняла(ВИДЕО)
Оставката на правителството  не е удачен ход в момента, е мнението на мнозина добричлии, споделено в анкета на радио „Добруджа”.  Според тях това ще доведе до  объркване в държавата. Други са категорични, че е закъсняла.  Някои от тях припознават Румен Радев като техен президент, други го приемат като избора на по-голяма част от българите. Всички, обаче, изразяват надежда за положителни промени.

Анкета на Даниела Русева и Стефан Калев

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затваряне на улици заради ремонти обявява община Добрич
Временно затваряне на улици заради ремонти обявява община Добрич
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“



Яндекс.Метрика