Начало >Добруджа >Общество

Добричлия стана първият двукратен шампион на България по бийтбокс

25.07.2016 г. 10:07:58 ч.
/
Добричлия стана първият двукратен шампион на България по бийтбокс
Добричлията Галин Ненов (KillaBee) стана отново шампион на България по бийтбокс. На провелия се вчера национален батъл в Карнобат, KillaBee отново бе избран за най-добрият в страната, след като през 2014 година отново спечели отличието. Така добричлията стана първият двукратен шампион в историята на страната. За поредна година The Official Bulgarian Beatbox Battle се проведе в рамките на Балкански фестивал на изкуствата в Карнобат. Общо 14 бийтбоксъри от страната са премерили умения. Те са били оценявани от световните шампиони Skiller и Печенката и Red One. Конкуренцията беше много сериозна. Явно през последната година бийтбоксът се е развил доста в България, заяви за радио "Добруджа Killabee. Благодаря че вярвате в мен! Благодаря за любовта! Титлата отново е на Изток, а Дончево е бийтбокс столица! Любов и уважение за всички участници , организатори и всички, които бяха на събитието е стискаха палци за фаворитите си!, написа в своя фейсбук профил Галин. 
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.



Яндекс.Метрика