Два медала за СКЛА „Добрич“ на държавното първенство под 18 години

06.06.2022 г. 09:54:40 ч.
/
Два медала спечелиха състезателите на СКЛА „Добрич“ на държавното първенство по лека атлетика на открито за юноши и девойки под 18 години. Републиканският шампионат се проведе през почивните дни на националния стадион „Васил Левски“ в София.

Георги Пехливанов се класира на трето място при юношите на мятане на диск в конкуренцията на 25 хвърлячи от цялата страна.

Виктория Михова също спечели бронзов медал – на хвърляне на чук при девойките.

Следващото състезание за клуба с президент и треньор Галин Костадинов ще бъде в края на тази седмица във Велико Търново, където ще се проведат държавните първенства за мъже и жени, и за момчета и момичета под 16 години.