Начало >Добруджа >Криминални

Два полицейски автомобила са с щети след пътни инциденти снощи в Добрич

21.11.2022 г. 12:19:37 ч.
/
Два полицейски автомобила са с щети след пътни инциденти снощи в Добрич
 
Два полицейски автомобила са пострадали при пътни инциденти, станали снощи в Добрич, става ясно от бюлетина на ОДМВР.
Първата катастрофа е станала малко след 18.00 часа по бул. „Добруджа“. Установено е, че лек автомобил „Ауди“, управляван от 37-годишен мъж при излизане от локален път преминава през пътното платно, тревната площ и навлиза във второто пътно платно, при което е ударен странично от патрулен автомобил на ОД МВР Добрич, движещ се в посока към квартал „Рилци“. Водачите и пътниците в автомобила са прегледани и освободени за домашно лечение, без опасност за живота. По двете МПС са нанесени значителни материални щети. Двамата водачи са с отрицателни проби за употреба на алкохол. По случая е образувано следствено дело.
Около 20:20 часа е възникнало ПТП с материални щети по ул. „Панайот Хитов“. Лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 30-годишен мъж навлиза в забранена посока на движение по улицата и прохлузва служебен автомобил „Шкода“ на ОД МВР Добрич. При извършената проверка на 30-годишния водач за употреба на алкохол, цифровата индикация отчита наличието на 2,35 промила. Задържан е за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Коментирайте
Подобни новини
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич



Яндекс.Метрика