Двама бивши македонски министри се биха в затвора

22.02.2019 г. 09:08:09 ч.
/
Двама бивши македонски министри се биха в затвора
Двама бивши македонски министри - Миле Янакиески и Спиро Ристовски, които бяха арестувани и изпратени в затвора в скопския квартал Шутка, са се сбили там с други затворници, предаде агенция МИА.
Съобщава се, че вчера около 13:00 ч., по време на редовната разходка, Спиро Ристовски е влязъл в пререкание с друг затворник, което е преминало във физическа разправа. Сбиването е било прекратено незабавно от служителите на затвора.
Малко след това - около 13:45 ч., се е стигнало до нов вербален инцидент между Миле Янакиески и четвърто лице, който също е ескалирал до физическа агресия. Служителите на затвора отново са се намесили и са спрели разправата.
Двамата министри са били прегледани от лекар и са получили медицинска помощ. Те не са пострадали сериозно и не се е наложило да им бъдат оказвани допълнителни медицински грижи в друго заведение.
Директорът на затвора Гоко Котевски заяви, че по случая ще бъде направена проверка и ако се установи пропуск от страна на служителите, ще им бъде потърсена отговорност.
Снимка:thecrimereport.org
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Най-малко 32 жертви след мощните земетресения във Венецуела
Най-малко 32 жертви след мощните земетресения във Венецуела
Муцунски изисква извинение от България за публичното оповестяване на дипломатическа нота
Муцунски изисква извинение от България за публичното оповестяване на дипломатическа нота
Първи случай на ебола е регистриран в Европа
Първи случай на ебола е регистриран в Европа
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия
Проблем в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия



Яндекс.Метрика