Начало >Добруджа >Криминални

Двама са в болница, след като 18-годишен блъсна автомобила си в крайпътно дърво

03.04.2023 г. 11:17:57 ч.
/
Двама са в болница, след като 18-годишен блъсна автомобила си в крайпътно дърво
18-годишен водач е забил автомобила си в крайпътно дърво. Инцидентът е станал на 2 април, около 01:30 часа в района на с. Кранево. Установено е, че поради движение с несъобразена скорост на мокра пътна настилка, 18-годиният водач губи контрол над управлявания от него лек автомобил „Фолксваген“, като колата се удря в дърво.  Вследствие на инцидента са пострадали, мъж на 18 години, жена на 18 години, която е с фрактура на нос и комоцио, като и двамата са настанени в МБАЛ Добрич, без опасност за живота. 16-годишно момиче, което е било също в колата, е прегледано и освободено за домашно лечение. Пробите за алкохол и наркотични вещества са отрицателни. ПТП е обслужено по административен ред.

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика