Начало >Добруджа >Криминални

Двама водачи, шофирали след употреба на алкохол, са задържани снощи в област Добрич

12.05.2026 г. 11:32:51 ч.
/
Двама водачи, шофирали след употреба на алкохол, са задържани снощи в област Добрич
Двама водачи, шофирали след употреба на алкохол, са задържани снощи при проверки на полицията в региона, съобщават от ОД на МВР.
Около 01:25 часа тази нощ, в Добрич е спрян за проверка лек автомобил „Ситроен“, управляван от 52-годишен мъж. При тест с техническо средство за употреба на алкохол е отчетен резултат от 1,66 промила. Водачът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет по надлежния ред. По случая е образувано досъдебно производство.

Снощи, около 20:30 часа в село Кардам, е спрян лек автомобил „Мерцедес“, управляван от 30-годишен мъж. Проверката с дрегер също е отчела 1,66 промила алкохол. Шофьорът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Коментирайте
Подобни новини
Две катастрофи с пострадали шофьори вчера в област Добрич
Две катастрофи с пострадали шофьори вчера в област Добрич
Задържаха мъж за домашно насилие в Добрич
Задържаха мъж за домашно насилие в Добрич
Задържаха 49-годишен мъж с кокаин в село Овчарово
Задържаха 49-годишен мъж с кокаин в село Овчарово
Домашен арест за скотовъд, отглеждал коноп и държал марихуана в каварнеско село
Домашен арест за скотовъд, отглеждал коноп и държал марихуана в каварнеско село



Яндекс.Метрика