Начало >Добруджа >Криминални

Двама задържани в Добрич вчера за шофиране след употреба на наркотици

03.05.2023 г. 10:27:13 ч.
/
Двама задържани в Добрич вчера за шофиране след употреба на наркотици
Двама водачи, седнали зад волана след употреба на наркотици, са задържани от полицаи вчера в Добрич, става ясно от бюлетина на ОДМВР.
На 30 април, около 16:10 часа в град Добрич е спрян за проверка лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 33-годишен мъж. При извършената проверка за употреба на наркотични и упойващи вещества, теста отчита положителен резултат за наличието на опиати. Задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
На 30 април, около 22:50 часа в град Добрич е спрян за проверка лек автомобил „БМВ“, управляван от 23-годишен мъж. При извършената проверка за употреба на наркотични и упойващи вещества, теста отчита положителен резултат за наличието на амфетамин и метаамфетамин. Задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика