Начало >Добруджа >Криминални

Двама загинали, след като американец се хвърли от седми етаж в Добрич

12.07.2022 г. 22:06:00 ч.
/
Двама загинали, след като американец се хвърли от седми етаж в Добрич
Американец се е хвърлил от седмия етаж на жилищен блок по бул. "Русия" в Добрич и е паднал върху възрастен мъж, като и двамата са загинали, научи медийна група "Добруджа".
Инцидентът е станал малко след 18.00 часа днес в блок 55 на ЖК „Югоизток”. Чужденецът - млад мъж, решил да се хвърли от седмия етаж на блок 55, но се стоварил върху възрастен мъж, който е бил със съпругата си пред блока. Двамата са отивали към беседката до блока. Той е починал на място, докато американецът е бил откаран с линейка в болницата, но също е починал заради тежките травми.
Съседите са в истински шок и няколко часа след инцидента все още не можеха да повярват на какво са станали свидетели. По думите им, е истинско щастие, че трагедията не е още по-голяма, защото минути преди инцидента на мястото са играели деца.
В блока споделят, че нелепо загиналият мъж е бил много добър и отзивчив съсед, с много добро чувство за хумор.

Коментирайте
Подобни новини
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич



Яндекс.Метрика