Начало >Добруджа >Общество

Един час с певците и музикантите на "Охридски" в парка (ВИДЕО)

25.05.2016 г. 09:45:31 ч.
/
Един час с певците и музикантите на "Охридски" в парка (ВИДЕО)
Поп-рок концерт по случай 24 май предложина учениците от СОУ "Св. Климнт Охридски" на гражданиете и гостите на Добрич. На специално изградена сцена в градски парк печците и музикантите забавляваха публиката в продължение на един час. След тях на сцената се качи DJ Uni, за да започне и откритата дискотека за малки и големи. 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич



Яндекс.Метрика