Един убит и двама ранени след българо-испанска сватба в Мурсия

27.07.2016 г. 14:51:26 ч.
/ ИА Добруджа
Един убит и двама ранени след българо-испанска сватба в Мурсия
С кървава саморазправа завърши сватбеният ден на пенсиониран агент от испанската Гражданска гвардия и благоверната му 63-годишна българка в градчето Буяс, недалеч от Мурсия, предават местни издания, съобщи БТВ.
Вечерта след сватбената церемония испанецът седнал да се почерпи с българските си сватове. Вместо тостове и веселба, около 22:30 на масата избухва скандал. За да сложи точка на спора младоженецът пенсионер вади личния си пистолет и стреля в българските си опоненти – на 35 и 36 години. Единият е ранен тежко и с опасност за живота. Огнестрелните рани на втория не са животозастрашаващи.
Булката успяла да избегне съдбата на своите роднини, защото се скрила при съседите. Те успяват да извикат полицията. Когато чува сирените, бившият агент на Гражданската гвардия се самоубива със същия пистолет.
Обстоятелствата около инцидента тепърва ще се изясняват. За момента не е ясна причината, поради която е избухнал скандалът.
Снимка:www.teleport2001.ru
Източник:24 часа

Коментирайте
Подобни новини
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
ЕС на прага на дигиталното евро
ЕС на прага на дигиталното евро
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка



Яндекс.Метрика