ФУТБОЛ: Добруджа мина лесно през Тервел по пътя към ЦСКА-София (СНИМКИ)

Мачът днес на стадион „Кан Тервел“ започна с минута мълчание в памет на Сергей Димитров
13.10.2024 г. 17:11:23 ч.
/
Добруджа не срещна трудности в гостуването си Септември (Тервел) във втория предварителен кръг за Купата на България. „Жълто-зелените“ победиха с 3:0 след две попадения на Антон Иванов – в 27-ата и 64-ата минути, и гол от дузпа на Румен Руменов в 75-ата. Домакините завършиха мача с човек по-малко, след като Станислав Иванов получи директен червен картон за нарушението, след което бе отсъден наказателният удар.

В самия край на мача влезлите през второто полувреме Джорджио Димитров и Преслав Пасев също получиха червени картони за спречкване помежду си.

Така в първия кръг за Купата на България Добруджа ще посрещне ЦСКА-София на стадион „Дружба“, като мачът ще се играе в периода 29 - 31 октомври.

Мачът днес на стадион „Кан Тервел“ започна с минута мълчание в памет на легендата на Добруджа Сергей Димитров, а агитката на „жълто-зелените“ издигна транспарант: „Серго завинаги един от нас“.