ФУТБОЛ: Добруджа победи Миньор с 2:0

Добричкият тим продължава да бъде без загуба в шампионата след 8 мача
07.09.2024 г. 19:14:53 ч.
/
Добруджа победи с 2:0 Миньор (Перник) в мач от осмия кръг на Втора лига. Това бе трети успех за добруджанци от началото на първенството. Добричкият тим продължава да бъде без загуба в шампионата.
Първият гол реализира Димитър Пиргов в 33-ата минута, като това бе второ попадение за централния защитник в последните два мача.
В 89-ата минута Ангел Ангелов вкара втори гол, с който подпечата победа за „жълто-зелените“.

След този успех Добруджа се изкачи на четвърта позиция във временното класиране с 14 точки, изпреварвайки Миньор, като се намира на 3 от третия Лудогорец II, който няма да изиграе мача си от този кръг заради повиквателни на свои състезатели в националните отбори.

Снимка: ФК Добруджа 1919