ФУТБОЛ: Добруджа с трета победа в контролите

Добруджанци победиха с 3:0 Черно море II
10.07.2024 г. 21:20:52 ч.
/
Трета победа за Добруджа в предсезонната подготовка. Добруджанци победиха днес втория на Черно море с 3:0, в контрола, играна в Оброчище.
Резултатът бе открит в 7-мата минута чрез точно изпълнение на Хосе Силва от пряк свободен удар.
През първата част близо резултатът можеше да бъде още по-изразителен, като близо до попадения бяха още Боев, Антон Иванов и Джорджио Димитров.
Малко след подновяването на играта Адриан Димитров удвои след подаване на Румен Руменов.
В 55-ата минута Климентов изведе Антон Иванов, който се разписа за 3:0.
До края на мача добричкият тим създаде още положения пред противника, но пропусна да направи победата още по-изразителна.
Това беше петата контрола на Добруджа от предсезонната подготовка. В тях "жълто-зелените" записаха 3 победи, едно реми и една загуба. Последният спаринг преди старта на шампионата ще бъде в края на седмицата срещу първия отбор на Черно Море.

снимка: ФК Добруджа 1919