20.04.2024 г. 19:08:38 ч.
/
„Добруджа“ се доближи само на точка до третото място, осигуряващо участие на бараж за Първа лига, след победа с 4:1 срещу „Марица“ (Пловдив) в Албена.

В последната минута на първото полувреме Шериф Осман откри след корнер. След почивката Преслав Йорданов покачи на 2:0, а Димитър Пиргов отбеляза другите два гола за „Добруджа“. Две минути преди края Олджай Алиев вкара почетния гол за гостите.

Така „Добруджа“ събра 49 точки и вече е само на една от третия „Монтана“, който загуби у дома от „Беласица“ с 1:3. Четвъртият „Марек“ също има 50 точки, като в понеделник отборът от Дупница ще гостува на втория отбор на ЦСКА 1948.
Снимка:ФК "Добруджа 1919" - Официална страница