ФУТБОЛ: Добруджа е само на точка от четвъртото място след пета поредна победа

07.04.2024 г. 19:25:27 ч.
/
Добруджа записа пета поредна победа във Втора лига. Днес добруджанци се наложиха с 1:0 над  Беласица в мач от 27-ия кръг на шампионата, игран в Албена. Това е и четвърти двубой, в който възпитаниците на Тодор Киселичков, не допускат гол.
Домакините имаха превъзходство  през цялото време и заслужено стигнаха до трите точки, които ги доближиха само на една точка от четвъртото място и на три от третото.
Първата възможност за гол за  Добруджа бе още в 4-ата минута, но ударът на Ангел Ангелов мина над напречната греда. В 37-ата минута удар с глава на Преслав Йорданов не намери целта.
След почивката натискът на Добруджа продължи. Победният гол вкара Ангел Ангелов в 60-ата минута.

В следващия кръг Добруджа ще гостува на временния лидер Спартак Варна. Мачът е на 12 април от 15.00 ч.

снимка: ФК Добруджа 1919