ФУТБОЛ: Добруджа взе точка от гостуването на Етър в Елитната група до 15 години

14.10.2024 г. 10:03:58 ч.
/
Отборът на Добруджа спечели ценна точка от гостуването си на Етър в двубой от 10-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 години. „Жълто-зелените“ дори могат да съжаляват, че изпуснаха победата, след като поведоха в 16-ата минута с гол от дузпа на Александър Мартинов.
Момчетата, водени от Радослав Боянов, успяха да запазят преднината си до почивката, но през второто полувреме домакините стигнаха до изравнително попадение чрез Петър Петров.

Равенството обаче прекъсва негативна серия от пет поредни загуби на младите добруджанци и ще им даде увереност и самочувствие за предстоящото домакинство на Национал (София). Първенството в Елитната група има пауза от две седмици и мачът ще се играе чак в края на месеца – на 30 октомври от 10:30 часа.

Добруджа заема 14-о място във временното класиране с актив от 5 точки.