ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Плевен

13.08.2022 г. 20:24:08 ч.
/
В мач от петия кръг на Втора лига "Добруджа" загуби гостуването си на "Спартак" в Плевен с 3:1.

Денислав Ангелов откри резултата в 18 мин. след асистенция на Мартин Милушев, като това бе третият гол на нападателя от началото на сезона. Две минути преди почивката капитанът на домакините Иво Върбанов засече с глава с центриране от фаул и изравни резултата. В началото на второто полувреме той отново бе точен и "Спартак" поведе с 2:1. В 73 мин. Преслав Антонов покачи на 3:1.

Така "Добруджа" остава с 5 точки, докато "Спартак" вече има 10. В следващия кръг жълто-зелените ще приемат "Литекс", като мачът ще се играе на 20 август, събота, от 18.00 часа, на стадион "Дружба" в Добрич.