ФУТБОЛ: Локомотив (Пд) обърна Добруджа в Елитната до 15 години

07.10.2024 г. 14:35:34 ч.
/
Отборът на Добруджа загуби от връстниците си от Локомотив (Пловдив) с 1:3 в двубой от 9-ия кръг на Елитната футболна група до 15 години.
Възпитаниците на Радослав Боянов поведоха с 1:0 още в 7-ата минута с попадение на Петър Трошев, но след почивката гостите успяха да направят пълен обрат – 1:3.

Мачът се игра вчера на изкуствения терен до стадион „Дружба“ в Добрич. Това бе пета поредна загуба за младите добруджанци, които имат актив от 4 точки и заемат 14-о място във временното класиране.

Следващият мач на Добруджа е гостуване на Етър във Велико Търново на 12 октомври от 14:30 часа.
Снимка:Facebook/Лигата на талантите